Siłownia i Klub Fitness

 

Centrum Kształtowania Sylwetki

StrongSchab

Co nas wyróżnia?

Pasja i Zamiłowanie do Spotu.

Strong Schab Fitness siłownia od której wszystko może się zacząć. Nigdy nie byłeś na siłowni, wydaje ci się że jesteś za stary, myślisz że to nie dla Ciebie, nic bardziej mylnego! Sport przez duże S. zaczyna się od małych rzeczy pierwszy krok to przyjdź do nas, a my postaramy się zaszczepić w tobie zamiłowanie do aktywności, nie chcesz dźwigać wielkich ciężarów nie musisz, nie chcesz biegać jak mysz na kołowrotku nie będziesz, Mamy wiedzę i doświadczenie jak robić fajne ciekawe treningi indywidualne ,dla twoich potrzeb i oczekiwań, to co dobre dla twojego kolegi koleżanki nie musi przynieść Ci satysfakcji, my postaramy się żebyś ją osiągnął.

Dla wszystkich którzy nie chcą trenować samemu proponujemy zajęcia grupowe, mamy super trenerów którzy wycisną z was ostatnie poty. Każdy trener ma doświadczenie nie bierzemy ludzi z ulicy, wszyscy prowadzą treningi profesjonalnie różnorodne z inną intensywnością, każdy znajdzie coś dla siebie.

Osoby lubiące dźwigać i znające się na rzeczy, będą się czuły wyśmienicie,  choć nasza siłownia jest kameralna to mamy dość sprzętu żeby zadowolić każdego, na początek 6 olimpijek i ponad 1000 kg w krążkach nie będę wymieniał wszystkiego, przyjdźcie i zobaczcie sami.

Czeka na was !!! Strefa kardio bieżnie, orbitreki, ergometr. Strefa maszyn i wolnych ciężarów. Oraz sala fitness. Jesteśmy kompletną siłownią klimatyczną i niepowtarzalną, różnimy się bardzo od dużych sieciówek atmosferą i podejściem do naszych gości !!!

Przyjdź i zostań częścią naszego Team’u

Siłownia, Fitness, Zajęcia, Treningi Personalne,

Wszystko czego potrzebujesz

by osiągnąć swój cel!

Kontakt

NASZ ADRES

ul. Dąbrowszczaków 11, Gdańsk

ZADZWOŃ DO NAS

+48 577 707 038

Napisz

kontakt@strongschabfitness.pl